A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ БОРОМЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Портфоліо - 2023

Дата: 13.01.2023 17:15
Кількість переглядів: 20

На виконання наказу відділу освіти Боромлянської сільської ради від 19.12.2022 № 67-ОД «Про проведення конкурсу-звіту Портфоліо «Мої успіхи та досягнення» у січні 2023 року», із метою активізації творчого потенціалу педагогічних працівників закладів освіти Боромлянської сільської ради, стимулювання їх бажання до професійного вдосконалення, популяризації найвагоміших досягнень у професійній діяльності педагогів, які атестуються у 2023 році, 12 січня 2023 року проведено вищезазначений конкурс-звіт Портфоліо «Мої успіхи та досягнення» у трьох номінаціях: «Учитель закладу загальної середньої освіти», «Вихователь закладу загальної середньої освіти», «Вихователь закладу дошкільної освіти». Узяти участь у даному заході виявили бажання 19 педагогів, що атестуються у поточному році.

Номінація «Учитель закладу загальної середньої освіти»:

  • Бугай Наталія Анатоліївна, учитель англійської мови ліцею Боромлянської сільської ради;
  • Євтєєв Володимир Борисович, учитель фізичної культури ліцею Боромлянської сільської ради;
  • Єсипенко Алла Василівна, учитель історії ліцею Боромлянської сільської ради;
  • Єчко Лариса Петрівна, учитель математики ліцею Боромлянської сільської ради;
  • Забавський Володимир Михайлович, учитель англійської мови Гребениківської філії ліцею Боромлянської сільської ради;
  • Калачевський Євгеній Миколайович, учитель трудового навчання Гребениківської філії ліцею Боромлянської сільської ради;
  • Кіріченко Людмила Володимирівна, учитель початкових класів Новгородської філії ліцею Боромлянської сільської ради;
  • Кошлата Ніна Іванівна, учитель початкових класів Гребениківської філії  ліцею Боромлянської сільської ради;
  • Лобода Тетяна Олександрівна, практичний психолог Новгородської філії ліцею Боромлянської сільської ради;
  • Недбай Алла Петрівна, учитель української мови і літератури ліцею Боромлянської сільської ради;
  • Рябоконь Жанна Миколаївна, учитель біології ліцею Боромлянської сільської ради;
  • Скороход Анатолій Миколайович, учитель фізики ліцею Боромлянської сільської ради;
  • Стоцька Ірина Олександрівна, учитель української мови і літератури Новгородської філії ліцею Боромлянської сільської ради;
  • Феденко Тетяна Вікторівна, учитель української мови і літератури Новгородської філії ліцею Боромлянської сільської ради.

Номінація «Вихователь закладу загальної середньої освіти»:

  • Кошлата Ніна Іванівна, вихователь Гребениківської філії ліцею Боромлянської сільської ради;
  • Крамаренко Наталія Петрівна, вихователь дошкільного навчального закладу Гребениківської філії ліцею Боромлянської сільської ради;
  • Рябоконь Олександр Дмитрович, вихователь ліцею Боромлянської сільської ради.

Номінація «Вихователь закладу дошкільної освіти»:

  • Ворона Оксана Миколаївна, вихователь ЗДО «Пролісок» Боромлянської сільської ради;
  • Рябко Ольга Іванівна, вихователь ЗДО «Пролісок» Боромлянської сільської ради;
  • Сахно Людмила Пилипівна, вихователь ЗДО «Пролісок» Боромлянської сільської ради.

Методичний захід передбачав презентацію свого Портфоліо учасниками конкурсу-звіту у відеоформаті. У ході презентації згідно з визначеними Положенням критеріями оцінювалась майстерність педагогічних працівників: оригінальність та майстерність у представленні власного досвіду; підпорядкованість реалізації методичної проблеми; інноваційність професійної діяльності педагога; наявність динаміки позитивних змін у професійній діяльності; результативність професійної діяльності; наявність авторських розробок за підсумками реалізації методичної проблеми; культура оформлення портфоліо; бачення перспективи розвитку професійної діяльності; дотримання правил академічної доброчесності.

Конкурсні матеріали педагогів дозволили виміряти і рівень розвитку їх ІКТ-компетентності щодо використання сучасних технічних засобів та інформаційно-комунікаційних технологій.

За рішенням журі конкурсу

- у номінації «Учитель закладу загальної середньої освіти» переможцем (І місце) став Скороход Анатолій Миколайович, учитель фізики опорного закладу, призерами - ІІ місце: Бугай Наталія Анатоліївна, учитель англійської мови опорного закладу, Єсипенко Алла Василівна, учитель історії опорного закладу;  ІІІ місце: Забавський Володимир Михайлович, учитель англійської мови Гребениківської філії; Євтєєв Володимир Борисович, учитель фізичної культури опорного закладу, Калачевський Євгеній Миколайович, учитель трудового навчання Гребениківської філії.

- у номінації «Вихователь закладу загальної середньої освіти»  І місце - Кошлата Ніна Іванівна, вихователь Гребениківської філії.

- у номінації «Вихователь закладу дошкільної освіти» переможцем стала Рябко Ольга Іванівна, вихователь ЗДО «Пролісок» Боромлянської сільської ради, призером – Ворона Оксана Миколаївна, вихователь ЗДО «Пролісок» Боромлянської сільської ради.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень