A A A K K K
людям з порушенням зору
ВІДДІЛ ОСВІТИ БОРОМЛЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Із професійним святом, освітяни!

Дата: 03.10.2021 08:22
Кількість переглядів: 171

Шановні освітяни!
Восени ми відзначаємо День працівників освіти. У цей день кожен із нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, усієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, навчаєте нашу юнь пізнавати нове й пам’ятати про те, якого ми роду.

Щиро вітаємо Вас із професійним святом!

Висловлюємо Вам щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і людської вдячності. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень